Forum dla zdolnych pisarzy

Forum powstało z myślą o rozwijaniu talentu uzdolnionych pisarzy.


#1 2010-03-30 21:51:17

 Angel

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 60
Punktów :   
WWW

Regulamin

Każdy użytkownik musi przestrzegać regulaminu. Jeśli się do niego nie dostosuje najpierw dostanie ostrzeżenie w wiadomości, a potem ostrzeżenie na profil.

1. Nie przeklinaj i nie dodawaj obrazków i tekstów z jakąkolwiek treścią erotyczną.
2. Staraj się pisać bez błędów ortograficznych, nie będzie tolerowane pismo PoKeMoOnOwE.
3. Nie pisz postów, które nie wnoszą nic do tematu np. "Dzięki", "Fajnie!" lub "". Takie posty będą usuwane.
4. Nie pisz dwóch postów pod rząd. Używaj opcji "Edytuj".
5. Nie offtopuj. To znaczy: pisz na temat. Nie pisz o najnowszej fryzurze Emmy Roberts w dziale "Konkursy" itp.
6. Nie spoileruj. Jeśli nie wiesz co to spoiler wpisz w wikipedii albo napisz do mnie w wiadomości.
7. Nie używaj kolorowej czcionki. Jest zarezerwowana dla moderatorów i administratorów.
8. Nie używaj tego forum jako reklamy swojego portalu. Możesz reklamować się jedynie w swoim podpisie.

Zastrzegam sobie prawo do zmieniania regulaminu.

Offline

 

#2 2010-04-11 21:10:48

QWERTY

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 357
Punktów :   

Re: Regulamin

Ostrzeżenie na profil? Co to jest? Jak się nie poprawię po drugim ostrzeżeniu to będzie ban?


Jeśli żyjesz po to by umrzeć, to po co żyć? Nie lepiej od razu się zabić?

Offline

 

#3 2010-04-12 17:06:00

 Angel

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 60
Punktów :   
WWW

Re: Regulamin

Chodzi o to, że najpierw dostajesz ostrzeżenie w wiadomości, że np. nie stosujesz się z 5 punktem regulaminu, jeśli się nie dostosujesz istnieje taka opcja "Notka od admina" i ja tam mogę coś wpisać. No i jak potem się nie dostosujesz to ban Mam nadzieję, że wyjaśniłam w miarę jasno

Offline

 

#4 2010-04-12 19:18:29

QWERTY

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 357
Punktów :   

Re: Regulamin

Tak, w miarę. Dzięki.


Jeśli żyjesz po to by umrzeć, to po co żyć? Nie lepiej od razu się zabić?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl