Forum dla zdolnych pisarzy

Forum powstało z myślą o rozwijaniu talentu uzdolnionych pisarzy.


#1 2013-01-26 01:49:40

wilk stepowy

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-01-25
Posty: 2
Punktów :   

przeziebienie

przeziembiony na wskros Twoja osoba                                                                                                                                                                                       kazdego leku sie imam aby wyzdrowiec                                                                                                                                                                             Ty moja chorobo szczesliwa                                                                                                                                                                                                  do konca mych dni chcialbym chorowac                                                                                                                                                                                      Na Ciebie-moze wyzdrowieje z chwila                                                                                                                                                                                     kiedy mi powiesz,ze mnie kochasz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin