Forum dla zdolnych pisarzy

Forum powstało z myślą o rozwijaniu talentu uzdolnionych pisarzy.


#1 2013-03-16 23:34:21

 Haru

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-03-16
Posty: 3
Punktów :   

Konnichiwa!

Nazywam się Eryka, pieszę opowiadania, czasami powieści od kiedy pamiętam. Interesuje się oprócz tego Japonią (uczę się japońskiego) mangami a także anime. Gram też na gitarze, rysuje, śpiewam... Jestem ogólnie wszechstronnie uzdolniona. Jestem też mańkutem jeżeli robi to komuś jakąś większą różnicę. Pewnie bardziej uważnie osoby zauważyły, że moje pierwsze tutaj opowiadanie napisałam wcześniej niż ten wątek. Szukałam tak długo jakiegoś pożądanego forum pisarskiego czy literackiego, że się zagalopowałam i od razu zaczęłam pisać. ^^' Mam nadzieje, że nie stoi to komuś na przeszkodzie.

Informacje, o które pytają się mnie ludzie na na innych forach:
1. Jakiej muzyki słuchasz?
Oj, różnej. Od Korna przez Linkin Park, 30 Seconds To Mars aż do Maleo Reggae Rockers, Paktofoniki oraz 52 Dębiec włączając też solowe kawałki Hansa z Luxtorpedy, którego ubóstwiam. (Jego teksty są super motywatorami.)

2. Skąd się wziął Twój nick?/Co znaczy Twój nick?
,,Haru" to po japoński ,,wiosna" czyli moja ulubiona pora roku. Raz mnie natchnęło, że imię mojego ulubionego bohatera Natsu (Fairy Tail) znaczy ,,lato" więc sobie znalazłam japońskie słówko ,,wiosna", które znowóż okazało się być imieniem mojego ulubionego bohatera z filmu ,,Ruchomy Zamek Haru". Takie zawiłe historie. ^^'

3.Jakie jest twoje ulubione zwierzątko?
Oprócz stawonogów (których się boję) i owadów, każde pozostałe jest moim najlepszym przyjacielem, jednak tak najbardziej w świecie lubię psy, króliki/zające i konie.

4. Mamy nazywać się po imieniu czy nick'u?
Jak Wam wygodniej, byle nie ,,Eryczka". Najgorsze możliwe zdrobnienie mojego imienia. (Teraz pewnie połowa z was w odpowiedzi napisze ,,Miło cię poznać Eryczko!" albo ,,Witaj Eryczka!" jak to mi zrobili na innym forum.)

5. Jaki rodzaj książek lubisz najbardziej?
Fantazy albo romanse byle by były dobrze przedstawione w niej uczucia. Do pytania jeszcze dodam, że moim ulubionym autorem jest Paul Evans a mój ulubiony wiersz to ,,Do Prostego Człowieka" Juljana Tuwima.

Mam nadzieję, że dobrze tu spędze czas i ciepło mnie przyjmniecie. Gdybyście mieli jakieś pytania, piszcie!

Ostatnio edytowany przez Haru (2013-03-16 23:56:48)


,,Przyjaciele są jak anioły, które nas unoszą gdy skrzydła zapominają jak latać."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin