Forum dla zdolnych pisarzy

Forum powstało z myślą o rozwijaniu talentu uzdolnionych pisarzy.


#1 2010-03-31 19:07:32

 Anna-Perchaluk

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 1
Punktów :   
WWW

CUDZA RĘKA CZ.1

Na ulicy Stanisława Makińskiego mieszkała p. Gutenberg była osobą wrażliwą i pełną zapału do pracy.Gdy pewnego słonecznego ranka p.Gutenberg przyszła do domu była w złym humorze jak nigdy zawsze była osobą pełną humoru . Sąsiedzi byli bardzo zdziwieni jej humorem i tym wszystkim co się z nią działo. Z okna wyrzucała wszystko co popadnie ,był to stan niepokojący aż wreszcie jej daleka rodzina ,która dowiedziała się o tym i przyjechała do przyszywanej ciotki. Rodzina postanowiła zawołać lekarza psychiatre . Lekarz stwierdził wyjątkową chorobę która była oparta na silnych napadów lękowych i dziwnych wyobrazeń śmierci . Trafiła do psychiatryka. W jej domu zamieszkała jej rodzina która nazywała się Patinsonowie rodzina ta liczyła 3 osoby dorosłe i jedno dziecko ,które nazywało się Michel ta dziewczynka miła niesamowitą  wyobraznie jak i różne wyobrażenia o domach ,które straszą. Patinsonowie postanowili odwiedzić p.Gutenberg. Gdy rodzina była już na miejscu u ciotki i rozmawiała z nią doszli do wniosku że lepiej dogaduje się Michel z ciotką niż oni. Rodzina poszła do domu ale dziewczynka została.

CDN...
Anna Perchaluk

Offline

 

#2 2010-04-02 13:04:58

 Jane

Uzdolniony pisarz

Skąd: Miasto Królów Polski
Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 202
Punktów :   
WWW

Re: CUDZA RĘKA CZ.1

Cztery przecinki na jedenaście zdań to zdecydowanie za mało. Miałam wrażenie, że czytam streszczenie pierwszej części, a nie część pierwszą. Powinnaś to rozwinąć. Poza tym - estetyka tekstu pozostawia wiele do życzenia. Nie napisałaś dużo, a jest tak kilka błędów spacjowych, trafiła się też literówka, o przecinkach już wspominałam.
"Pani" to nie jest długie słowo, a brzmi znacznie lepiej niż "p.".
Reasumując - mimo ciekawego tytułu, treść trzeba gruntownie poprawić, żeby nadawała się do czytania.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Jane (2010-04-02 13:05:38)

Offline

 

#3 2010-04-12 13:22:47

QWERTY

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 357
Punktów :   

Re: CUDZA RĘKA CZ.1

O dużo za mało przecinków, w kilku miejscach nawet powinny być, a ich tam nie ma. Zgadzam się z poprzedniczką: pani brzmi lepiej, a poza tym ja bym wolał, ażeby mój tekst był obszerniejszy. Popraw to.


Jeśli żyjesz po to by umrzeć, to po co żyć? Nie lepiej od razu się zabić?

Offline

 

#4 2011-12-16 22:57:33

przemik999

Nowicjusz

6541562
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: CUDZA RĘKA CZ.1

Przecinki, czyli to co wyżej. Ogólnie mnie zainteresowało, ale uważam to za zbyt krótkie! Postaraj się wprowadzić jakieś opisy. Więcej akcji. Żeby tekst nie odrywał a po przeczytaniu czytelnicy mówili: ,,O jej, już koniec?". Pozdrawiam Cię Anno i życzę dalszych sukcesów w pisaniu!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin