Forum dla zdolnych pisarzy

Forum powstało z myślą o rozwijaniu talentu uzdolnionych pisarzy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-03-31 15:28:14

 to_moja_bajka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Mój blog z opowiadaniem


,,Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli.Może rodzą się z tendencją do jednego czy drugiego,
ale to sposób w jaki żyjesz się liczy.I ludzi jakich znasz."

Offline

 

#2 2010-03-31 15:31:26

 Jane

Uzdolniony pisarz

Skąd: Miasto Królów Polski
Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 202
Punktów :   
WWW

Re: Mój blog z opowiadaniem

Mogłabyś zapisać kilka słów zachęty, np. o czym jest opowiadanie, co jest w nim ciekawego

Offline

 

#3 2010-03-31 15:37:32

 to_moja_bajka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Mój blog z opowiadaniem

Jane napisał:

Mogłabyś zapisać kilka słów zachęty, np. o czym jest opowiadanie, co jest w nim ciekawego

No to opowiadanie jest o 17-letniej Marcie, którą zdradził chłopak itd. Ma przyjaciela Norberta, w którym się zakochuje z wzajemnością itd. Jej były chłopak Marcin zaczyna by agresywny itd itp. Na razie jest 11 rozdziałów


,,Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli.Może rodzą się z tendencją do jednego czy drugiego,
ale to sposób w jaki żyjesz się liczy.I ludzi jakich znasz."

Offline

 

#4 2010-03-31 15:48:29

Strix^^

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Mój blog z opowiadaniem

ok. zobaczę, ciekawie brzmi. d:
zapraszam na swojego bloga. xD

___________________________
http://kroniki-camelii.blog.onet.pl/

Offline

 

#5 2010-03-31 15:51:23

 to_moja_bajka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Mój blog z opowiadaniem

hmmm, ja wiem czy ciekawie? według mnie banalna fabuła no ale to moje pierwsze opowiadanie.Od czegoś trzeba zacząc:P


,,Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli.Może rodzą się z tendencją do jednego czy drugiego,
ale to sposób w jaki żyjesz się liczy.I ludzi jakich znasz."

Offline

 

#6 2010-04-01 17:28:47

 Ona.!

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Mój blog z opowiadaniem

Ja Zapraszam na mój blog.
To opowieść o dziewczynie Nicol. Której ojciec zmarł.A  mama poznała nowego kolesia.
I przeprowadzili się z Nowego Yorku Do miami.
Bedzie miała pewne trudności.

www.n-o-w-a.blog.onet.pl

Ostatnio edytowany przez Ona.! (2010-04-01 17:29:15)

Offline

 

#7 2010-11-10 17:36:48

 Idlina

Nowicjusz

11129135
Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Mój blog z opowiadaniem

Ja też zapraszam. Póki co zawiesiłam, jednakże jestem mniej więcej w połowie kolejnego rozdziału

http://dreams-about-angels.blogspot.com/

Ostatnio edytowany przez Idlina (2011-03-14 12:54:49)

Offline

 

#8 2011-02-27 13:48:45

Pauli108

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mój blog z opowiadaniem

Wy wszyscy piszecie o czymś co się zdarza niektórym codziennie... Oczywiście nie miałam w tym nic złego na myśli... Ja np. wolę się oderwać i ja pisze o dwóch dziewczynach: Diane i Esther, które mają niezwykłe moce. Lecz czy uda im się nad nimi zapanować??? A to już zalerzy od mojego kaprysu Narazie blog sie rozwija... Mam nadzieje, że wam się z podoba i BŁAGAM WAS!!! DODAWAJCIE KOMENTY!!! http://zagubionezywioly.blog.onet.pl/

Offline

 

#9 2012-05-27 17:59:17

jak-zakochana-kalipso

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Mój blog z opowiadaniem

Otworzyłam właśnie nowego bloga. http://www.jak-zakochana-kalipso.e-blogi.pl Jeżeli ktoś ma ochotę może klikać Jest to historia miłosna...(wiem, nie wszyscy je trawią i będąc szczera to moje wykonanie jest też hardcorowe jeżeli chodzi czasem o ilość "cukru". Tu nie chodzi o te wszystkie zdrobnienia: kotku, myszko, słonko. <--- Blee, są okropne, tylko o to, że moi bohaterowie będą robić rzeczy...uważane powszechnie za romantyczne. Więc po prostu ostrzegam! ). Ogólnie jest to historia, która zaczyna się tam, gdzie inne się kończą (tak właśnie lubię ją opisywać). Amanda Winters umiera i staje się duszą (o ile wypełni wszystkie zadania, może zostanie aniołem), ale ona chce iść w innym kierunku i na powrót zostać człowiekiem. Na ziemi zostawiła rodzinę i ukochanego - Dawida. Więcej nie napiszę, bo i tak napisałam za dużo, ale wpadnijcie jak macie chwilkę. Bardzo by mi to pomogło...

Offline

 

#10 2012-08-29 15:49:25

Ryuunmei

Nowicjusz

35029128
Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Mój blog z opowiadaniem

Witam
Więc zapraszam na mojego bloga:
http://odrobina--szczescia.blogspot.com/

Na blogu publikowana jest historia o z pozoru zwykłej dziewczynie która ukrywa swoje problemy przed światem, jest zamknięta w sobie i choć bardzo tego chce nie zaprzyjaźnia się z nikim, nic jej nie obchodzi do czasu aż poznaje pewnego chłopaka, chłopaka który odmieni jej życie.
Czy w końcu się przełamie i z kimś zaprzyjaźni? Czy rozwiąże swoje problemy? Czy przestanie uciekać i stawi czoła swojej przeszłości?
Tego dowiecie się tylko czytając opowiadanie pt: 'Każdy zasłużył na odrobinę szczęścia'

Zapraszam!


Żyję, jeszcze...

Offline

 

#11 2012-11-14 18:30:39

Minjami

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-11-14
Posty: 11
Punktów :   

Re: Mój blog z opowiadaniem

http://minjamia.blogspot.com/
a tu mój blog z opowiadaniem
dopiero zaczęłam pisać, więc nie każdemu może się podobać XD

to jest o dziewczynie która ma niedługo zacząć swoją przygodę z magią, jest bardzo wyjątkowa ponieważ posiada rzadką moc...
jeżeli ktoś nie lubi Fantazy to nie jest blog dla niego

Offline

 

#12 2014-11-23 22:48:54

Nadin001

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Mój blog z opowiadaniem

Macie bardzo ciekawe blogi!! Zapraszam do ocenienia mojego !
www.krysztalowakrew.bloog.pl

Offline

 

#13 2015-01-18 21:34:07

Shiroiii

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2015-01-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Mój blog z opowiadaniem

http://egzystencja-w-mroku.blogspot.com/

Bycie szczęśliwym, posiadanie wspaniałych przyjaciół oraz pełnej, aczkolwiek zapracowanej rodziny. Dziewiętnastoletnia Raven Black nigdy nie miała podstaw ku temu, aby narzekać na swoje doczesne życie. Nastolatka posiadająca nieco inne poglądy, należąca do świata punkowej społeczności i mimo, iż prowadzi ciekawy i oryginalny styl życia, to jednocześnie jest normalną, zwyczajną dziewczyną.
Cały jej świat załamuje się, wywraca do góry nogami w momencie tragicznego wydarzenia, którego Raven jest świadkiem, a może raczej bezpośrednio wciągniętą w to osobą.
Chcesz wiedzieć co się wydarzyło? Chwyć moją dłoń, a wciągnę Cię do świata, z którego nie będziesz mógł uciec.

Myślę, że jest to opowiadanie dla osób, które nie przepadają za zwykłym życiem rozwydrzonej nastolatki, której jedynymi problemami są nieszczęśliwe miłości, dobór butów na konkretną imprezę oraz popadających w depresję dziewczyn, które posiadają w życiu tylko jedną osobę.
Mrok, horror, tajemniczość, a przede wszystkim akcja. To możecie zastać w historii, którą pragnę wam przedstawić.
Jestem amatorką w pisaniu, aczkolwiek sądzę, że jest to jedno z lepszych opowiadań, jakie udało mi się stworzyć. Pragnę tylko ostrzec, iż będą w nim poruszane tematy związane z religią i mogą one nie przypaść do gustu osobą fanatycznie wierzącym w Boga.
No, to tyle ^^
Serdecznie zapraszam. Mam nadzieje, że przypadnie ono komuś do gustu *o*

Offline

 

#14 2015-02-05 13:10:50

 Kościotrup

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2015-01-26
Posty: 80
Punktów :   

Re: Mój blog z opowiadaniem

Shiroiii, fajnie zachęciłaś więc zajrzałem. Całkiem fajne. O polskich szkołach . Spodobało mi się. Przeczytałem już trzy rozdziały . Osobiście na razie nie będę zamieszczał tu adresu mojego bloga (bez urazy ). Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Kościotrup (2015-02-07 10:00:50)


Mamy WALCZYĆ o wolność? Więc zacznijmy od walki z nałogami!!!

Offline

 

#15 2015-03-21 12:23:42

 Adriana

Nowicjusz

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2015-03-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Mój blog z opowiadaniem

Trafiłam na to forum przypadkowo, sama zastanawiam się nad założeniem bloga. Nie ukrywam , że jest to duża odpowiedzialność przed czytelnikami i stanowi duże wyzwanie. Często śledzę blogi innych osób, szukam inspiracji i odkrywam młode talenty. Najczęściej zaglądam na http://www.contentlink24.com/category/blog ,  można poczytać wiele ciekawych blogów, nieskończona skarbnica wiedzy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl