Forum dla zdolnych pisarzy

Forum powstało z myślą o rozwijaniu talentu uzdolnionych pisarzy.


#1 2013-12-30 01:06:44

Husar

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 1
Punktów :   

Audiobooki od każdego dla każdego

Forum pełne zacnych pomysłów... szkoda tylko że czasy takie "postępowe" i ludziom się czytać nie chce. Czasu ni ma, chęci ni ma, a wymówek tona. audiobooki zyskują na sile, podobna siła pobudzania wyobraźni , można śmiało w kolejce po bułki słuchać.
Więc do meritum: nie myśleliście kiedykolwiek o stworzeniu na podstawie swoich pomysłów takowych audiobooków ?
Mam wizje portalu , który byłby zbiorem takowych amatorskich audiobooków z możliwością darmowego pobrania przez chętnych. Rankingi,działy gatunkowe/tematyczne. Po prostu zamiast formy text forma audio.

Miejsce gdzie każdy mógłby się sprawdzić ... do tego super sposób na wypromowanie swoich umiejętności (ranking)

Jestem ciekaw waszego zdania na ten temat


podobna rozmowę zamieszczę na innych tego typu forach.

zapraszam do głosowania

http://skar17.wix.com/audiobook

Ostatnio edytowany przez Husar (2013-12-30 14:15:21)

Offline

 

#2 2014-05-23 20:17:13

 carbonpaper

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2014-05-23
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Audiobooki od każdego dla każdego

Problem z takimi audiobookami jest taki, że zdecydowanie odczuwalna jest różnica pomiędzy profesjonalnym nagraniem, a amatorszczyzną. Wbrew pozorom stworzenie takiego czegoś nie jest wcale proste - zgranie sprzętu, własnej dykcji, stylu czytania... Pomysł zacny, warto się chwytać wszelakich sposobów. Czy to realne? Próbowałam kiedyś zrobić coś podobnego podczas warsztatów. Mimo że dysponowaliśmy w miarę dobrym zapleczem technicznym, to jednak samo odczytanie okazało się wyzwaniem nie do przeskoczenia.

Offline

 

#3 2018-01-15 16:54:27

 Olkaa0

Nowicjusz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2018-01-15
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Audiobooki od każdego dla każdego

Ja nadal jestem wierna standardowym książkom. Chociaż pomysł z audiobookami podziwiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl