Forum dla zdolnych pisarzy

Forum powstało z myślą o rozwijaniu talentu uzdolnionych pisarzy.


#1 2015-01-19 18:33:41

 Shiara

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2015-01-18
Posty: 49
Punktów :   

PSY BOJOWE PROLOG

Prolog
Osiemnastoletni mężczyzna kopniakiem otwiera drzwi do przedziału pociągu. Rzuca torbę na siedzenie i nerwowo wygląda przez okno. Widocznie nie zauważa nic niepokojącego,  gdyż już wyraźnie uspokojony siada obok torby. Ma czarne, zmierzwione włosy i brązowe oczy. Z rozciętej wargi spływa strużka krwi. Jedno oko jest lekko spuchnięte. Wyciąga z kieszeni komórkę i szybko wpisuje tekst sms ‘a. Marszczy brwi i ze wściekłością rzuca aparatem o podłogę. Telefon roztrzaskuje się na drobne kawałki. Chowa twarz w dłoniach. Nie zwraca uwagi na szelest dobiegający zza drzwi.  Chwilę później leży nieprzytomny. W jego szyi tkwi maleńka strzałka zakończona czarnymi piórami. Do przedziału wchodzi smukła, ciemnowłosa kobieta o lekko skośnych oczach. W ręku trzyma maleńki pistolet wycelowany w leżącego.  Klęka obok mężczyzna i szarpnięciem wyrywa strzałkę, kręcąc z dezaprobata głową:  - Luke, Luke. Naprawdę myślałeś, że udało ci się uciec. Stąd nie ma ucieczki zrozum to inaczej skończysz jeszcze gorzej niż teraz. – Kiwa ręką na dwóch osiłków stojących obok niej: - Weźcie go do ośrodka, a gdy się obudzi możecie się trochę zabawić – Widząc szatańskie uśmieszki na twarzach ochroniarzy dodaje:  - Ale nie uszkodźcie go zanadto, na piątek mam być w szczytowej formie inaczej nikt nie przyjdzie – Obydwaj kiwają głową. Jeden z nich podchodzi do Luke’a i uderza go za uchem. Powoli otwierające się oczy po raz drugi zasnuwa mgła: - Ale pamiętaj Stefano, jeżeli będzie niedysponowany ty zajmiesz jego miejsce – Uśmiech znika z twarzy osiłka jak za zdmuchnięciem: - To nie będzie konieczne szefowo -  Zarzuca go na ramię: - Mam nadzieje, Luke jest o wiele lepszym zawodnikiem niż ty – Odpiera kobieta. Ochroniarz pochyla głowę i wychodzi wynosząc Luke’a. Kobieta ściera ręką plamkę krwi, która zebrała się w miejscu, gdzie głowa Luke’a zetknęła się z podłogą. Sięga po torbę i otwiera ją. Na samym wierzchu leży zdjęcie młodej dziewczyny o czarnych włosach i zielonych oczach. Kobieta podnosi zdjęcie i ogląda je dokładnie po drugiej stronie znajduje się adres „ New York City Center 568’78”. Kobieta składa zdjęcie i wkłada je do kieszeni. Wyrzuca ubrania na ziemię i wyciąga dno. Na samym dnie leży długi nóż o lekkim, niebieskawym odcieniu. Kobieta wyciąga go łamie na kolanie. Odłamki wyrzuca przez okno. Zbiera ubrania i z powrotem wrzuca je do torby. Wychodzi na korytarz i dokładnie zamyka drzwi. Wyciąga komórkę i wybiera numer: - Luke jest, złapany. Ale wystąpił pewien problem…

Czekam na ocenę.


Opisz siebie w trzech słowach:
- Jestem buntownikiem.

Offline

 

#2 2015-01-26 20:13:08

 Kościotrup

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2015-01-26
Posty: 80
Punktów :   

Re: PSY BOJOWE PROLOG

Trzyma w napięciu... podoba mi się! Będę szczery: w sytuacjach, kiedy czytam coś takiego, zastanawiam się czy to forum jest dla takich cieniasów-pisarzy, jak ja, czy dla prawdziwych młodych pisarzy... jak Ty. Jak coś napiszesz to koniecznie tu opublikuj! Na pewno przeczytam i napiszę co powinno być według mnie poprawione. Oczywiście zrobisz z moimi poradami co zechcesz

Pozdrawiam i życzę powodzenia w pisaniu!


Mamy WALCZYĆ o wolność? Więc zacznijmy od walki z nałogami!!!

Offline

 

#3 2015-01-27 13:24:55

 Shiara

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2015-01-18
Posty: 49
Punktów :   

Re: PSY BOJOWE PROLOG

Dzięki, na pewno wrzuce tu kolejne rozdziały

Ostatnio edytowany przez Shiara (2015-01-27 13:28:26)


Opisz siebie w trzech słowach:
- Jestem buntownikiem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin