Forum dla zdolnych pisarzy

Forum powstało z myślą o rozwijaniu talentu uzdolnionych pisarzy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-08-17 18:55:46

DarkLady

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-08-17
Posty: 3
Punktów :   

Jam jest Dark!

Witajcie. Jam jest Dark (znana najczęściej jak DarkLady lub MsDarkness). Uwielbiam tworzyć - piszę i rysuję. Raczej odludek, a może raczej ktoś, kto na którego sympatię i zaufanie trzeba ciężko zapracować, pesymistka, obserwująca uważnie otaczający świat. Znacznie prościej mi pisać, niż rozmawiać twarzą w twarz. Zdolny leń, lubujący w wszelkiej maści napojach z bąbelkami... Strasznie powolna i zapominalska. Wychowana na fantastyce - narnia, harry potter, zwiadowcy, hobbit, ostatni elf, cyklu demonicznym i mitologii greckiej i rzymskiej... można by wymieniać i wymieniać. Fanka mrocznych anime i gier rpg. Czytująca mangę, a jakże, lubię dobre Shōneny (satan666, blazer drive, naruto, bleach, gintama...). Umiłowane gatunki muzyczne to nu metal i rapcore, wielka fanka LP, MCR, 30STM, TI, GD...

Piszę opowiadania od dzieciaka. Podobno, wszystko co napiszę stoi na wysokim poziomie, aczkolwiek... ja tej pewności wcale nie mam. A to nie podoba mi się ten fragment, tu przesłodziłam, tu zabiłam ulubioną postać (pod tym względem, jestem prawdziwym potworem. na szczęście jest ktoś, kto mnie kontroluje) ... Zawsze lubiłam wymyślać własne historię i bohaterów. Nie wyobrażam sobie bez tego życia. Możecie zabrać mi telewizję, możecie zabrać mi gry i nawet czekoladę, ale jak ktoś zabierze moją kochaną klawiaturę bezprzewodową z rozładowanymi bateriami, to będę gonić choćby na koniec świata, dopadnę i rozszarpię zębiskami. Więc lepiej nie próbujcie .

Jeśli kogoś by to interesowało - ponad 170 cm, brunetka... kolor oczu trudno mi określić, więc powiedzmy zielono-niebiesko-szaro-żółty O.o... najczęściej paradująca w koszulkach ulubionych zespołów, jeansach i conversach .

Offline

 

#2 2012-08-18 17:51:11

stegephagesia

Nowicjusz

Skąd: Germany
Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jam jest Dark!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl