Forum dla zdolnych pisarzy

Forum powstało z myślą o rozwijaniu talentu uzdolnionych pisarzy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2015-02-10 21:30:19

 Kościotrup

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2015-01-26
Posty: 80
Punktów :   

Czemu się tu zalogowaliście?

Wiecie że znalazłem już ponad 50 użytkowników którzy nie napisali ani jednego posta? Na takiej zasadzie mógłbym logować się na każdej stronie którą napotkam. Też was wkurzają tacy zero-razowi () użytkownicy? A wy: z jakiego powodu się tutaj zalogowaliście? Ja od razu mówię: jestem wyjątkowo beznadziejny w pisaniu (fabuły są nawet fajne ) ale mimo to pisarstwo naprawdę mnie fascynuje. No i lubię to robić (co prawda po amatorsku ). A jak z Wami było?


Mamy WALCZYĆ o wolność? Więc zacznijmy od walki z nałogami!!!

Offline

 

#2 2015-02-11 14:09:33

 MrMrsSok

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-09-01
Posty: 43
Punktów :   

Re: Czemu się tu zalogowaliście?

Hmm ja szukałam jakiegoś typowego forum dla pisarzy amatorów. I właśnie tu takie znalazłam co do pisania to kocham to robić. Często to robię pod wpływem różnych emocji. Gdy jest mi smutno to idę i piszę, gdy jestem uradowana co robię?  Idę i piszę po prostu przelewam swoje myśli na papier.


Bez znieczulenia...

Offline

 

#3 2015-02-11 16:07:51

 Kościotrup

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2015-01-26
Posty: 80
Punktów :   

Re: Czemu się tu zalogowaliście?

A ja poznałem już po prostu trochę za wiele opinii mojej rodziny na temat mojego pisania. Mianowicie: "Godne Szekspira!". Te komentarze zdążyły mnie zmęczyć więc zacząłem szukać jakiejś stronki na której ktoś mógłby mnie ocenić . Mam nadzieję że kiedyś, jakiś użytkownik tego forum to zrobi . W każdym razie zalogowałem się tu i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji.


Mamy WALCZYĆ o wolność? Więc zacznijmy od walki z nałogami!!!

Offline

 

#4 2015-04-03 14:36:28

 MrMrsSok

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-09-01
Posty: 43
Punktów :   

Re: Czemu się tu zalogowaliście?

Hmmm Kościotrup, czyli po prostu chciałeś dostać jakąś negatywną (ale szczerą) opinię tak? Bo przecież to że Twoja rodzina tak chwali Twoją twórczość  może oznaczać, że naprawdę masz talent Bo na przykład u mnie w rodzince moja pisanina jest postrzegana bardzo negatywnie


Bez znieczulenia...

Offline

 

#5 2015-04-20 16:08:24

 Shiara

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2015-01-18
Posty: 49
Punktów :   

Re: Czemu się tu zalogowaliście?

Mam podobną sytuację:/ A to forum znalazłam przez przypadek, kiedy szukałam imion dla moich bohaterów. Trochę poczytałam postów i postanowiłam założyć konto


Opisz siebie w trzech słowach:
- Jestem buntownikiem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin